ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים – זה אנחנו 🙂

ניקוי ספות בירושלים כבר חשבתם על זה? חשבתם פעם על מצב הבד, ספת עור או כורסאות ישיבה וכיסאות בד בבית שלכם?! לאורך השנים אנחנו מגיעים מהעבודה או ביקור אצל הרופא, נכנסים הביתה וישר יושבים על הספה. האם חשבתם שהבאתם איתכם חיידקים מבחוץ וכרגע הם נמצאים על הבד בספה או כיסא! הסרת כתמים מהספה זה רק חלק מתהליך הניקיון ספות שלנו, נדרש חיטוי עמוק ושמירה על רמת בקטריות נמוכות כדי לוודא שאתם, הילדים ובעלי החיים בטוחים.

ניקוי ספות בירושלים זה הדבר הראשון אשר אנו מציעים ללקוח, מדוע? זה בריא יותר, זה בטוח יותר לילדים ולכל המשפחה להנות מבד נקי ללא לכלוך או חיידקים. הדבר העיקרי הוא איכות החיים שלנו, על כן נדרש ניקוי ספות לעיטים תכופות, אחת ל שלושה חדשים או חצי שנה. כך תשמרו על איכות הספה והבד, כך תשמרו על בריאות המשפחה שלכם.

ניקוי ספות מקצועי
ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספות נעשה עלידי טכנאי מקצועי, אשר למד וביצע מספר רב של עבודות קודמות, בין אם זה ניקוי ספה של 3 או פינתית, כיסאות אוכל, או כיסאות נוחות, ובכלל ספות וכורסאות. אנחנו משתמשים בחומר ניקוי אשר אינו גורם לנזק הבד אך דואג להשאיר את הספה נקייה וגם עם ריח טוב לאורך זמן!

חיפשתם ניקוי ספות בירושלים? קיבלתם! ירושלמי 🙂

אנחנו דואגים לעדכן את הלקוח בכל תהליך הניקוי, אנחנו גם מציעים ללקוח חומר מונע כתמים שדואג למנוע כתמים עתידיים, הסרת כתמים מהספה זה דבר אשר דורש ידע רב וקלים מצקועיים. לנו יש מכונות ניקוי וחומרים אשר עומדים בתקן עולמי, החברה שלנו השקיעה המון ברכישת מכונת ניקוי ספות, שטיחים, כיסאות וכורסאות ישיבה.

לאחר רכישת ספה חדשה אתם נדרשים לרסס חומר אשר ידאג להשאיר את הכתמים רחוק מהבד, לפעמים החנויות מוכרים לנו מוצרים-חומרי נקוי אשר לא ממש עושים את "העבודה", לנו יש חומר אשר מגן על הבד ודואג למנוע ממכם להשקיע עוד כסף בספה.

שירות ניקוי ספות מקצועי בלבד !

יש לכם שולחן אוכל? אחרי ארוחת ערב שבת, הכיסאות מלוכלים, ילדים לפעמים חושבים שגם הכיסא אוכל. ניקוי כיסא זה חלק מהשירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו, הטכנאים שלנו נושאים איתם את החומרים והכלים הנכונים לטפל בכל עבודה אשר ידרש. חשוב לזכור, ניקוי ספות בירושלים רק עלידי טכנאי מקצועי ולא על ידי "חאפר". השירות ניתן לבית פרטי, חנות, מסעדה, בית מלון ואפילו חדר שכור.

לכל שאלה בנושא ניקוי ספות בירושלים אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו נעניק לכם תשובות ללא עלות, בזמן שנוח לכם. אתם יכולים להרגיש חופשי ללא שום התחייבות.

ניקוי מזרנים מקצועי
ניקוי מזרן מקצועי

אם רציתם לקרוא יותר מידע על תהליך ניקוי ספות בירושלים וחיפשתם בלוג, אז הגעתם למקום הנכון, מלבד לתת שירות אנחנו גם מציעים ללקוחות שלנו לקרוא מידע חשוב לפני ביצוע הזמנת שירות ניקוי ספות בירושלים! הוגן לתת שירות!

אנשים רבים יוצרים איתנו קשר לגבי ניקוי ספות, במיוחד אלו אשר גרים באזור ירושלים, מעלה אדומים או שכונות בתוך ירושלים. אנחנו תמיד מציעים ללקוחות שלנו עצה ראשונית, לא לנסות לנקות את בד הספה בחומרים אשר עלולים לגרום נזק לאיכות הבד או עור הספה. אנחנו נוהגים להעניק ניקוי ספות בשימוש חומרים שנבדקו במפעל על מספר סוגי בדים, מדוע? כי כך נוכל למנוע שינוי צבע או אפילו חור בבד הספה.

זה רק במרחק של שיחת טלפון אחת, ואתם תקבלו הסבר מפורט על תהליך הניקוי ספות שלנו בירושלים והסביבה. רמות, גאולה, בית הכרם, הר נוף, הר הצופים, הר חומה, הר הצופים, נחלאות, מחנה יהודה, שכונת משה ואפילו מאה שערים. לא עובדים בשבת, אנחנו חברה שומרת שבת ולכן אנחנו נוכל להציע לכם את השירות שלנו 6 ימים בשבוע.

אנחנו אוהבים לקוחות שמחים, נעשה ככל שידרש לכך, השירות שלנו אינו נגמר לאחר ביצוע העבודה. אנחנו מעניקים אחריות לכל עבודה שאנחנו מציעים. ניקוי ספות, ניקוי רצפה, פוליש או חידוש רצפת עץ מלא. אנחנו נדאג לשמור על קשר כדי להבטיח שאתם תהנו מהתוצאה שלנו לאורך זמן.

ניקוי ספות בירושלים